Обсяг податкових надходжень та зборів АРК в державний бюджет України становив лише 1,7%, повідомив перший заступник міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

«1,7% займав Крим (у складі загальних відрахувань по країні. - Ред.). Всього 1,7%. Це політичне питання. Безумовно, Крим - це наша територія, і вона явно окупована, але Крим ніколи не був бізнес-генератором», - сказав він журналістам у четвер.

Білоус також повідомив, що у квітні обсяг податкових надходжень до держбюджету України становив 16,7 млрд грн, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У квітні надходження - 16,7 млрд грн. Це 100% до квітня 2013 року. Ми виконали індикатив Мінфіну і досягли своєї мети», - додав заступник міністра.

За словами Білоуса, обсяг переплат податків знижується. Зокрема, переплати з податку на прибуток скоротилися на 400 млн грн, з податку на додану вартість - на 100 млн грн.

Відшкодування ПДВ суб'єктам господарювання у квітні становило 4,2 млрд грн.

У свою чергу, Віталій Науменко, заступник міністра доходів і зборів, що займається митною політикою, додав, що митники забезпечили надходження до держбюджету на рівні 10,5 млрд грн.

«У квітні митними органами спрямовано до держбюджету 10,5 млрд грн. Фактично це, якщо говорити про загальний фонд становить 95% очікуваних показників, а з урахуванням спеціальних фондів буде ще більше. Практично ми підійшли до 100%», - сказав Науменко.

Нагадаємо, в ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% виборців півострова підтримали його приєднання до Росії.

18 березня Росія, представники невизнаної Республіки Крим і Севастополя підписали договір про входження півострова до складу РФ.

20 березня Держдума РФ ухвалила рішення про входження Криму до складу РФ. 21 березня аналогічне рішення ухвалила Рада Федерації Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

325