У Києві генерал-лейтенанта Державної прикордонної служби України затримали за отримання неправомірної вигоди в розмірі 350 тисяч гривень. Про це Forum'у повідомили в прес-службі прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері.

«Дарницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Центрального регіону України спільно зі співробітниками головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили в отриманні неправомірної вигоди керівника одного з департаментів Держприкордонслужби», - йдеться в повідомленні.

Чиновник за прийняття позитивних рішень щодо закупівлі майна для потреб відомства через посередника отримав від керівника товариства з обмеженою відповідальністю кошти на загальну суму близько 350 тисяч гривень.

Йому повідомлено про підозру у скоєнні зазначеного кримінального правопорушення і затримано.

Відомості про скоєння зазначеного кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Досудове розслідування триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

563