Голові ВО «Батьківщина» у Вінницькій області Людмилі Щербаковській погрожував кандидат у президенти України Петро Порошенко через зміст газети, яка зберігалася в приміщенні виборчого штабу Юлії Тимошенко. Про це заявила Щербаковська.

«Мені подзвонив Петро Порошенко і запропонував добровільно віддати представникам його штабу весь наклад видання «Нова Вінницька газета», де нібито є агітація проти нього. Я запевнила, що брудні технології наш штаб не застосовує. Тоді Петро сказав мені, що до мене в штаб прийдуть і розгромлять кабінет. Зараз нам принесли постанову суду про обшук за заявою керівника його вінницького штабу - нардепа Григорія Заболотного. Йдеться про вилучення тиражу та електронних носіїв», - повідомила Щербаковська.

Вона запевнила, що зміст газети, щодо якої вирують пристрасті - передрук статей з інтернету. Зараз у приміщенні вінницького регіонального штабу ВО «Батьківщина» перебувають представники міліції, повідомляє «Lb.uа».

За словами Щербаковської, вони постійно отримують інструкції телефону. Вона переконана, що на правоохоронців тиснуть із виборчого штабу Порошенка.

Зі свого боку керівник УМВС у Вінницькій області полковник Олег Школьний запевнив, що усе відбувається в рамках чинного законодавства.

Раніше у середу в міліцію надійшло повідомлення від невідомої жінки про замінування кабінету, де знаходиться штаб регіональної ВО «Батьківщина».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179