У харківському сквері «Дружба» невідомі вандали пошкодили стелу, встановлену на знак дружби України і Росії. Про це повідомили в прес-службі Харківської міської ради з посиланням на директора Департаменту комунального господарства Віктора Кітаніна.

За його відомостями, акт вандалізму стався сьогодні, 15 травня, вночі. Невідомі пошкодили плівку, якою оббитий пам'ятний знак, і декоративне обрамлення стели. Вандали також заляпали пам'ятний знак червоною фарбою, зафарбували слово «дружба» і написали на ньому нецензурні слова.

Кітанін зазначив, що стелу намагатимуться відновити протягом тижня.

«Тільки три роки тому ми закінчили капітальний ремонт стели, але вкотре стався акт вандалізму. Я звертаюся до харків'ян і гостей міста з проханням зберегти історію нашого міста, якої не має стосуватися політика. Відновлення стели потребує матеріальних витрат і людських ресурсів. Сьогодні наше місто стає європейським, воно перетворюється, і кожен повинен зробити свій внесок у його розвиток. Думаю, якщо всі батьки скажуть своїм дітям, що місто не повинно руйнуватися, ситуація зміниться на краще», - зазначив Кітанін, звертаючись до жителів Харкова.

Він також підкреслив, що якщо у городян виникають питання з приводу подій у країні і вони хочуть якось це висловити на вулицях міста, вони повинні безпосередньо звернутися в Харківську міську раду, де розглянуть їхні пропозиції, а не псувати міське майно, передає «УНІАН».

Як повідомив директор СКП «Харківзеленбуд» Іван Блуд, підприємство вже подало заяву до Комінтернівського райвідділу міліції про скоєний акт вандалізму. За його інформацією, реконструкцією стели займуться підрядні організації, які робили тут раніше ремонт. Вони ж протягом десяти днів і назвуть суму збитків, завданих міському бюджету.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114