У рамках операції «Зброя та вибухівка», яка зараз проводиться в столиці, працівники міліції Оболонського РУ затримали двох місцевих жителів, які незаконно зберігали зброю, повідомили Forum'у у ВЗГ ГУМВС України в м. Києві.

Наряд Самооборони Майдану, що патрулював територію Оболонського району столиці, звернув увагу на чоловіка, який, побачивши людей у камуфляжі, намагався втекти. Така поведінка не характерна для людини, якщо вона не має за собою «гріха». Самооборонівці підозрілого чоловіка наздогнали. Згодом встановлено, що чоловік мав при собі травматичний пістолет. Звідки він узявся, затриманий пояснити не зміг.

Травматичну зброю вилучено, а підозрюваного доставили до райуправління для надання пояснень.

Наступного дня дільничний інспектор міліції Оболонського РУ вилучив у місцевого жителя пістолет. Цього разу бойовий. Дозволи на володіння вогнепальною зброєю чоловік не мав, працівнику міліції він пояснив, що знайшов пістолет на вулиці.

Слідчим відділом Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві обидві події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів і вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбачених законом дозволів). Санкція цієї статті - позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197