У Харкові суд ухвалив рішення затримати для доставки в суд для обрання запобіжного заходу організатора й учасника проросійських мітингів Костянтина Долгова, відпущеного 8 травня під заставу.

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на прес-службу прокуратури Харківської області.

«За клопотанням слідчих і процесуальних керівників Київський районний суд міста Харкова 13 травня виніс рішення про затримання громадянина Долгова з метою приводу в суд для вирішення питання про обрання запобіжного заходу», - повідомили у відомстві.

Відзначається, що Долгов не з'явився 12 і 13 травня на судове засідання, де йому повинні були обрати запобіжний захід у виділеній в окреме провадження справи за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Незважаючи на заборону залишати межі Харкова, вчора, 13 травня, Долгов написав у себе на сторінці, що провів у Криму, в Сімферополі, прес-конференцію на тему: «Ніякої федералізації України - тільки Новоросія!». Інформацію з цієї прес-конференції також розміщували місцеві ЗМІ.

Нагадаємо, Долгова затримали 19 квітня за підозрою в причетності до підпалів банкоматів «Приватбанку» в Харкові. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці і визначив заставу в розмірі 609 тис. грн.


7 травня Апеляційний суд Харківської області залишив без зміни запобіжний захід Долгову, проте зменшив розмір застави з 609 тис. грн до 365 тис. грн.
8 травня за Долгова було внесено заставу, і його відпустили з СІЗО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

285