Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський сподівається, що вдасться забезпечити безпечну доставку виборчих бюлетенів у Луганську та Донецьку області. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив на брифінгу.

За його словами, доставка бюлетенів у будь-який регіон завжди потребувала додаткових заходів безпеки. «Безумовно, ЦВК не може не хвилювати ситуація, що склалася в Донецькій та Луганській областях. Вона стосується не тільки виборчих бюлетенів і всієї виборчої документації та гарантування безпеки членів ЦВК, окружних і територіальних комісій, а також безпеки виборців під час голосування. Ми сподіваємося, що ЦВК разом з іншими державними органами, такими як МВС та СБУ, вдасться забезпечити належну доставку бюлетенів, як у центральну Державної служби спецзв'язку в регіони України, так і в окружні виборчі комісії і згодом у територіальні», - заявив він.

При цьому Охендовський не уточнив, яким саме чином здійснюватиметься доставка бюлетенів у східні регіони, пояснивши, що ці заходи потребують узгодження з іншими держорганами, а також «є заходом безпеки в прямому сенсі цього слова». «Тому недоцільно буде розповідати всі плани і задуми, які є у ЦВК в контексті цього питання», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, позачергові президентські вибори в Україні призначені на 25 травня 2014 року.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183