Близько шести тисяч резервістів з різних причин будуть демобілізовані. Про це на прес-конференції повідомив виконувач обов'язків міністра оборони України Михайло Коваль.

Він зазначив, що близько шести тисяч резервістів, мобілізованих під час першої хвилі мобілізації, будуть відправлені додому, оскільки, за законом, вони не мали бути мобілізованими на військову службу. Коваль уточнив, що йдеться про багатодітних батьків та інших категорій громадян.

«Ми підготували відповідний документ, оскільки до нас надходило досить багато звернень з цього приводу», - сказав в.о. міністра оборони, повідомляє «УНІАН».

За його словами, також серед мобілізованих є люди, які займають серйозні посади, але пішли захищати Батьківщину.

Нагадаємо, перша хвиля мобілізації в ЗСУ проходила з 18 березня по 2 травня. Зараз триває друга хвиля, яка розпочалася з 7 травня і триватиме 45 днів.

12 травня заступник начальника мобілізаційного відділу мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил України Олександр Правдивець заявив, що мобілізованих до лав Збройних сил у березні громадян демобілізують після виходу відповідного указу в.о. Президента, верховного головнокомандувача.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

273