Львів посів п'яте місце серед 10 міст світу, які туристам рекомендується відвідати в 2014 році. Про це свідчать дані рейтингу, складеного авторитетним британським виданням для туристів The Rough Guide.

В цьому рейтингу Львів розташувався після Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Сараєво (Боснія і Герцеговина), Ліверпуля (Англія) та Умі (Швеція), залишивши позаду Марсель (Франція), Алмати (Казахстан), Роттердам (Нідерланди), Глазго (Шотландія) і Портленд (США).

В описі Львова The Rough Guide звертає увагу на поєднання в ньому східної і західної архітектури, історичний центр, що перебуває під охороною ЮНЕСКО, а також на гірський туризм у розташованих неподалік Карпатах, повідомляє «УНІАН».

«Чиновники тепер хочуть розвивати туризм у Карпатах, які знаходяться менш ніж за 100 км від Львова. Тут вони хочуть приймати зимові Олімпійські ігри 2022 року. Наша порада - їхати туди швидше, тому що доведеться стояти в довгих чергах на підйомник», - рекомендують у The Rough Guide.

Нагадаємо, Державне агентство з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) очікує скорочення потоку іноземних туристів в Україну у 2014 році у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією в країні. Раніше заступник голови Держтуризмкурорту Андрій Шенін заявляв, що в агентстві очікують скорочення турпотоку з-за кордону приблизно на 20%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

245