Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард вважає, що програма допомоги МВФ Україні, оцінена організацією в 17 млрд дол., буде недостатньою, і її потрібно збільшити. Про це вона заявила в інтерв'ю одному з німецьких ділових видань.

«Україна потребує понад 17 млрд дол. у вигляді двосторонньої допомоги з-за кордону або фінансової допомоги від інших міжнародних фінансових організацій. Міжнародне співтовариство тут не має вибору», - зазначила голова Фонду.

За словами Лагард, криза в Україні має великий вплив на міжнародну торгівлю та прямі іноземні інвестиції. «Вона також впливає на міжнародні потоки капіталу й постачання енергоносіїв до Європи, тому що Україна є транзитною державою», - зазначила вона, повідомляє «Укрінформ».

На думку глави МВФ, сьогоднішня криза в Україні також матиме наслідки для світової економіки. «Криза в Україні небезпечна, її наслідки поки важко вимірювати, ризик її поширення на інші країни навряд чи можна передбачити. Однак це може мати серйозні економічні наслідки», - зазначила вона.

Нагадаємо, виконавча рада МВФ схвалила дворічну програму «стенд-бай» для України в обсязі 17,01 млрд дол. США (800% квоти) з негайним наданням 3,19 млрд дол. у межах виключної компетенції Фонду, при цьому наступні виплати залежатимуть від даних оглядів за критеріями ефективності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124
Классические туфли мужские