Лідер парламентської фракції Партія регіонів у ході погоджувальної ради вимагає створити ТСК з розслідування трагедії в Одесі у Будинку Профспілок із залученням міжнародних експертів.

Регіонал також вимагає негайно зупинити АТО на південному сході країни: «Результати АТО нічого не дають, крім того, що гинуть мирні люди. З людьми на південному сході негайно потрібно сідати за стіл переговорів. Не тут проводити кулуарні переговори».

Єфремов заявив про необхідність підготувати дорожню карту для стабілізації ситуації в країні. «Час, за моєю оцінкою, ще є, якщо ні, то буде міцніти в державі думка про те, що дехто зацікавлений у здачі додаткових територій України», - заявив він.

Партія регіонів має намір звертатися в міжнародні інстанції проти влади України, в результаті дій якої на південному сході України гинуть люди: «Наша фракція вивчає можливість звернення в міжнародні суди за злочин проти мирних жителів на південному сході країни», повідомляють «Вести».

Єфремов зазначив, що в смерті людей у цих областях відповідальність має понести нинішня влада, яка, на переконання політика, має пряме стосунок до підготовки провокацій в Одесі, Маріуполі та Луганській області.

Глава Компартії Петро Симоненко також говорить, що збираються подати в суд на нинішню владу. «Ми вимагаємо припинити війну проти українського народу... На цьому тижні в парламенті ми повинні вирішити це питання і внести зміни до Конституції про федералізацію України. Якщо ми нічого не зробимо, то втратимо дуже скоро ще два регіони - Донецьку та Луганську області», - заявив він і додав, що вже підготував низку звернень до міжнародних судів щодо дій влади.

Раніше за завершення АТО виступив голова Донецької обласної адміністрації Сергій Тарута. На його думку, агресію з боку озброєних сепаратистів можна залагодити діалогом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141