Україна обмежила пропуск автомобілів через митний пункт «Ізварине» (Луганська область). Про це в коментарі Forum'y заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Сергій Астахов.

За його словами, роботу пункту не зупинено, а лише обмежено після нападу 8 травня агресивно налаштованих громадян.

Астахов розповів, що нападники кидали у прикордонників пляшки із запальною сумішшю, внаслідок чого на пункті пропуску виникла пожежа, яка пошкодила обладнання. У зв'язку з цим, підкреслив він, було прийнято рішення на час ліквідації наслідків закрити пункт пропуску. Через деякий час його роботу частково відновили для громадян, які перетинають кордон пішки. Таким чином, роботу пункту «Ізварине» обмежено, але не припинено.

Повноцінне відновлення руху відбудеться лише після усунення наслідків нападу радикально налаштованих осіб.

Нагадаємо, 8 травня на пункт пропуску «Ізварине» Луганської області напали близько 35-40 невідомих.

Після переговорів з прикордонним нарядом, вони почали кидати в напрямку адміністративної будівлі контрольно-пропускного пункту пляшки з горючою сумішшю.

Внаслідок виникнення пожежі невідомі потрапили на територію поста, пошкодили серверне та кабельне обладнання і підпалили приміщення. Після чого заволоділи табельною вогнепальною зброєю начальника прожекторної станції прикордонної служби, патронами та автомобілем прикордонної служби.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

111