Бразильська влада рекомендує іноземним уболівальникам, які прибувають в південноамериканську країну на чемпіонат світу з футболу, мати щеплення проти жовтої лихоманки.

Формально під час поїздок до Бразилії не потрібно пред'являти свідоцтво про таке щеплення, оскільки на значній частині країни це захворювання викорінено. Однак пройти вакцинацію перед поїздкою буде радше розумним кроком, ніж перестраховкою.

Міністерство охорони здоров'я рекомендує мати щеплення від жовтої лихоманки тим, хто під час чемпіонату планує поїздки на ігри в Белу-Орізонті, Манаус, Порту Алегрі та федеральну столицю Бразиліа, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

У той же час бразильська санітарна влада разом із Всесвітньою організацією охорони здоров'я занепокоєні можливістю занести в південноамериканську країну кір і краснуху й тому висловлюються за те, щоб усі закордонні гості чемпіонату мали щеплення проти цих захворювань, які вже кілька років не реєструвалися у Бразилії.

Очікується, що в період чемпіонату світу з 12 червня по 13 липня Бразилію відвідають понад 600 тисяч іноземних уболівальників. Разом із трьома мільйонами бразильських любителів футболу вони активно переміщатимуться між 12 бразильськими містами, в яких пройдуть ігри світового футбольного турніру.

Нагадаємо, збірна України не змогла завоювати путівку на ЧС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197