Наслідки пожежі, що сталася зранку 9 травня у Київському телецентрі, ліквідують упродовж доби. Про це заявив генеральний директор Національної телерадіокомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія.

«Щойно збиралися на нараді в РРТ... Вийшов звідти враженим. Концерн РРТ, фірма Адамант (інтернет та оптоволокно), Київміськенерго, СБУ, «Спейском» (супутник Амос) - всі як один - навіть не допомогли, а зробили все можливе і неможливе, щоб ліквідувати наслідки», - написав Аласанія, повідомляє «РБК-Україна».

За словами гендиректора НТКУ, о п'ятій годині запрацює тимчасова схема. Ближче до вечора - додаткова страхувальна. За добу - відновлять усе, що згоріло.

Нагадаємо, о 4 ранку 9 травня сталося займання кабелів у тунелі біля вишки Національної телерадіокомпанії на вул. Мельникова,48 в Києві. У зв'язку з цим було припинено мовлення кількох телеканалів.

Інформація про займання надійшла в міліцію о 7.23.

Київський телецентр був переведений на резервні лінії живлення.

О 12.10 пожежу біля телецентру було ліквідовано.

Прокуратура Шевченківського району Києва розпочала розслідування за фактом займання телекомунікаційних кабелів у колекторі, розташованому між київською телевежею та  приміщенням Національної телерадіокомпанії України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222