На лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври сьогодні вранці десять разів пролунав дзвін за жертвами Великої Вітчизняної війни. Про це повідомив намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло.

«На згадку про жертви Великої Вітчизняної війни, про воїнів, які віддали життя за нашу землю, за наш народ, сьогодні ми десять разів вдарили у дзвони на лаврській дзвіниці», - сказав митрополит Павло.

Намісник лаври зазначив, що в жодній українській родині не обійшлося без жертв під час Великої Вітчизняної війни, повідомляє «УНІАН».

«Сьогодні на літургії в Києво-Печерській лаврі ми молилися за упокій душ тих, хто віддав своє життя за Перемогу. Ці люди не розділяли одне одного на національності, не ділили за мовою. Вони захищали Батьківщину, щоб нам жилося краще. Вони самовіддано билися і не пошкодували свого життя, захищаючи рідну землю, борючись за свободу Батьківщини, за своїх дітей і майбутні покоління. Ми не повинні забувати цей день. Величезну кількість крові пролито, покладені мільйони людських душ. У лаврі щодня ми згадуємо «усіх вождів і воїнів, які на полі битви живіт свій поклали, і в міжусобній битві у наші дні загинули». Ми пам'ятаємо і просимо усіх пам'ятати цей день», - сказав митрополит Павло.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

256