Незважаючи на сформовану ситуацію в Україні, представники КПУ на чолі з лідером Петром Симоненком поклали квіти біля меморіалу «Вічного вогню» в Києві.

Покладання квітів відбулося о 10.00. Підтримати цю акцію прийшли ветерани ВВВ, Союз радянських офіцерів та громадські організації.

Зазначимо, що кошик з квітами поклав сам Симоненко разом із головою ради ветеранів України Петром Цибенком.

Вшанувавши хвилиною мовчання пам'ять загиблих, представники КПУ завершили акцію. Варто зазначити, що під час проведення акції жодних інцидентів чи провокацій не відбувалося, повідомляє «Golos.ua».

Під час ходу багато киян позитивно поставилися до покладання квітів біля меморіалу «Вічного вогню». На акції були присутні до 1000 осіб.

Нагадаємо, раніше Симоненко привітав з 9 травня ветеранів Великої Вітчизняної війни. «9 травня ми відзначаємо чергову річницю Перемоги радянського народу у страшній війні з фашистами. Вже сьоме десятиліття в наших серцях не тьмяніє, і не старіє світла пам'ять про Велику Перемогу. Пам'ятають про неї і сиві ветерани, і діти війни, і більшість сучасної молоді. Пам'ятають, тому що крізь простір і час вона наповнює особливим сенсом і змістом нашу історію, культуру, життя суспільства і кожної людини. Перемога далася величезною ціною. Низький уклін вам, фронтовики, вдови загиблих, діти війни, трудівники тилу. Ви врятували країну для нинішніх та майбутніх поколінь. Ми - ваші вічні боржники. Компартія України, її фракція у Верховній Раді, депутати-комуністи рад усіх рівнів у цей непростий час продовжують боротьбу за інтереси трудового народу, історичну правду про ваш безсмертний Великий Подвиг, - сказав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

290