Виконувач обов'язків Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов привітав співвітчизників з Днем Перемоги.

«Це особливо емоційне свято, яке об'єднує всі покоління, переповнює загальними почуттями радості і печалі. Ми щиро шануємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід'ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи», - йдеться у привітанні, опублікованому на президентському сайті.

«Крізь полум'я битв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок й непоправні втрати йшов наш народ своєю хресною дорогою до великої перемоги. Цими травневими днями в кожній родині згадують про рідних, які не повернулися з тієї страшної війни, не дожили до сьогоднішнього свята. Вічна їм і світла пам'ять!», - зазначив Турчинов.

Він переконаний, що й наші діти та їхні нащадки ніколи не забудуть про жертовність і величний подвиг українців, яким по праву належить одне з головних місць у славній когорті переможців.

За словами Турчинова, тих, хто зброєю чи своєю працею наближав перемогу залишилося 1 млн 600 тис. ветеранів. Із них лише 32 тис. безпосередніх учасників кровопролитних битв і 55 тисяч інвалідів війни.

«Ми, пам'ятаючи про неоплачений перед вами борг, робитимемо все можливе, щоб забезпечити вам гідні умови життя, надійний соціальний захист і повагу в суспільстві. Ми сповнені рішучості примножувати успадковані від вас цінності, захищати мир і розвивати наш прекрасний спільний дім під назвою Україна», - заявив в.о. Президента.

Турчинов побажав ветеранам міцного здоров'я, душевного тепла, миру, щасливих та довгих років життя.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

389
Туфли осень-зима Everest