Уряд України станом на 7 травня профінансував 6,7 млрд грн пенсійних виплат за травень, що становить близько 33% місячної норми, йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики України, розміщеному на сайті Кабміну.

«Фінансування пенсій іде за графіком. Зокрема, вже профінансовано 6,7 млрд грн пенсійних виплат за травень, - йдеться в повідомленні.- Також районним та міським управлінням соціального захисту населення перераховано транш в обсязі 3,1 млрд грн (93,8% від потреби) для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства».

Раніше в Мінсоцполітики зазначали, що авансове фінансування пенсійних виплат у травні в обсязі 1,35 млрд грн дозволило почати виплату пенсій уже з 5 травня. Пенсійні виплати за квітень в Україні були профінансовані в повному обсязі на суму 20,2 млрд грн. Кількість пенсіонерів, які отримують пенсію та грошову допомогу в Україні, становить 13,5 млн осіб. Середній розмір пенсій в Україні на 1 січня 2014 року становив 1 тис. 526 грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210