США позбавили Росію низки торговельних пільг, які діяли у рамках Загальної системи преференцій стосовно країн, що розвиваються, повідомив президент США Барак Обама.

Як передає британська телерадіомовна корпорація «Бі-бі-сі», в листі американського президента конгресу цей крок пояснюється тим, що «Росія досить просунулася уперед в економічному розвиткові і поліпшила торговельну конкурентоспроможність, чого не передбачає нинішній сприятливий режим».

Прес-секретар Білого дому Джей Карні пояснив, що рішення президента призведе до підвищення митних тарифів для імпорту з Росії.

Нагадаємо, Сполучені Штати та Європейський Союз запровадять додаткові санкції проти Росії, якщо Москва саботуватиме президентські вибори в Україні, призначені на 25 травня.

США у понеділок, 28 квітня, розширили санкційний список, включивши до нього сімох росіян та 17 компаній. Таким чином, у цьому списку - майже 50 політиків і підприємців з Росії, в тому числі Криму, та з України. ЄС у свою чергу також розширив санкційний список росіян ще на 15 осіб.

Уряд Японії у вівторок оголосив про додаткові санкції стосовно Росії у зв'язку з ситуацією довкола України.

Москва відкидає санкції США та ЄС у будь-яких проявах, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який відповідає в російському уряді за ОПК, обіцяє, що санкції США проти космічної промисловості не залишаться без відповіді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

474
Классические туфли мужские