США позбавили Росію низки торговельних пільг, які діяли у рамках Загальної системи преференцій стосовно країн, що розвиваються, повідомив президент США Барак Обама.

Як передає британська телерадіомовна корпорація «Бі-бі-сі», в листі американського президента конгресу цей крок пояснюється тим, що «Росія досить просунулася уперед в економічному розвиткові і поліпшила торговельну конкурентоспроможність, чого не передбачає нинішній сприятливий режим».

Прес-секретар Білого дому Джей Карні пояснив, що рішення президента призведе до підвищення митних тарифів для імпорту з Росії.

Нагадаємо, Сполучені Штати та Європейський Союз запровадять додаткові санкції проти Росії, якщо Москва саботуватиме президентські вибори в Україні, призначені на 25 травня.

США у понеділок, 28 квітня, розширили санкційний список, включивши до нього сімох росіян та 17 компаній. Таким чином, у цьому списку - майже 50 політиків і підприємців з Росії, в тому числі Криму, та з України. ЄС у свою чергу також розширив санкційний список росіян ще на 15 осіб.

Уряд Японії у вівторок оголосив про додаткові санкції стосовно Росії у зв'язку з ситуацією довкола України.

Москва відкидає санкції США та ЄС у будь-яких проявах, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який відповідає в російському уряді за ОПК, обіцяє, що санкції США проти космічної промисловості не залишаться без відповіді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

475