У загибелі українців в Одесі 2 травня потрібно звинувачувати не силовиків, а їхнє керівництво. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у сказав директор Центру євразійських досліджень Володимир Корнілов.

«Силовики в Одесі могли і повинні були зупинити сутички. Потрібно було припиняти марші. Але ми ж розуміємо, хто організовує й озброює бойовиків цих маршів. Як можна в усьому звинувачувати силовиків, якщо вони підпорядковуються вищому начальству, зокрема, Міністерству оборони», - сказав Корнілов.

Експерт нагадав, що за кілька днів до трагедії в Одесі секретар РНБО Андрій Парубій проводив інструктаж сотникам у регіоні.

«За два-три дні до «одеської Хатині» особисто Парубій передавав бронежилети та екіпіровку сотнику, який стріляв по людях у палаючому будинку й інструктував людей, які потім влаштували цю бійню. Всім зрозуміло, які вказівки давав Парубій, РНБО і вищі органи одеської міліції. Це свідчить про те, хто є справжнім винуватцем події, і це не одеська міліція, а їхнє начальство. Поки ця влада перебуває в Києві і створює закони, ніхто не розслідуватиме те, що сталося в Одесі, оскільки вони самі до цього причетні», - вважає політолог.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188