Інститут соціального захисту громадян перевозить самотніх інвалідів, які залишилися без соціального супроводу, зі Слов'янська та Краматорська в лікарні Донецька. Про це повідомила Наталія Королевська після відвідування вже перевезених людей з особливими потребами у Донецькій обласній лікарні відновного лікування.

«Щойно я відвідала лікарню, куди ми перевезли людей, які не можуть обходитися без сторонньої допомоги. На жаль, в ситуації, що склалася в «гарячих точках», вони виявилися кинуті напризволяще, адже мало того, що в країні скорочують соціальних працівників, так і ті, хто залишився, часто бояться виходити на вулиці. Саме на допомогу таким людям і спрямована робота нашого Інституту», - запевнила вона.

 
 
Королевська нагадала, що зі Слов'янська з профільного санаторію для інвалідів-спинальників вже вивезли 30 осіб, які самостійно не могли дістатися додому.

Вона також пообіцяла, що разом зі своєю командою і надалі надаватиме допомогу людям, які опинилися без підтримки держави, особливо в східних регіонах країни. Адже, за словами Королевської, в нинішній ситуації саме турбота про людей, як ніколи раніше, набула першочергового значення.

«Сьогодні сходу потрібна не військова місія, а соціальна, тому ми будемо й надалі продовжувати допомагати і рятувати людей. Всі кошти, які були зібрані на виборчу кампанію, тепер спрямовані на ці цілі», - заявила вона, додавши, що програми з надання допомоги та захисту людей ведуться безпосередньо в рамках роботи Інституту соціального захисту громадян.

 
 
Підбиваючи ж підсумки своєї дводенної поїздки по Донецькій області, Королевська констатувала: мирний плин життя в східних областях України зупинився, а люди, які там проживають, реально налякані. Саме тому, за її словами, Україні потрібна законно обрана влада, а відтак - і вибори Президента України 25 травня.

«Темою виборів має бути не розкол, а об'єднання країни. 25 травня країна повинна скинути з себе весь жах протистояння, підтвердити свою єдність і почати мирний розвиток», - підкреслила вона.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157