Українські військовослужбовці, які перебувають на тимчасово окупованій території (в Криму) і хочуть продовжити службу на материковій Україні, можуть з 6 по 12 травня прибути до визначених військових частин у низці міст.

Це закріплено спільною директивою №Д-1 «Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних сил України, пов'язаних з тимчасовою окупацією території України», підписаною 6 травня в.о. міністра оборони Михайлом Ковалем та начальником Генерального штабу - головнокомандувачем ЗС України Михайлом Куциним, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, відповідно до ст. 14 закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та для впорядкування проходження військової служби військовослужбовцями Збройних сил України, пов'язаного з тимчасовою окупацією території України, керівникам і начальникам пропонується, зокрема, у разі надходження документального підтвердження про зарахування військовослужбовців у Збройні сили Російської Федерації, спеціальних служб та правоохоронних органів РФ надавати інформацію у відповідні кадрові органи військового управління для припинення контракту і виключення їх зі списків особового складу ЗС України.

Ті військовослужбовці, які ще в Криму, але хочуть перевестися на материкову Україну, повинні прибути з 6 до 12 травня у такі пункти: Київ, військова частина А0799; Одеса, в/ч А2238; Очаків, в/ч А2637; Вінниця, в/ч А2656; Миколаїв, в/ч А1080.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

110