Партія регіонів, КПУ та організація Загальновійськовий союз подали заявки в Київську міську державну адміністрацію на проведення масових акцій в центрі столиці 9 травня. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на прес-конференції заявив голова КМДА Володимир Бондаренко.

«9 числа збираються проходити колони від імені КПУ, Загальновійськового союзу, яким керує пан Калашников, також ветеранські організації, які підконтрольні Партії регіонів. 3 подані заявки на проведення акцій в центрі Києва», - сказав він.

При цьому глава КМДА зазначив, що ПР, КПУ і Загальновійськовий союз зробили заявки на участь у кожній акції по 50 тис. людей.

Бондаренко наголосив, що зараз з організаторами акцій обговорюються їхні маршрути, щоб колони не перетиналися.

Крім того, він запевнив, що ПР, КПУ і Загальновійськовий союз не має наміру використовувати в цих акціях російський триколор, однак «регіонали» мають намір роздати учасникам своєї акції стрічки з кольорами українського і російського прапорів.

Також Бондаренко не виключив, що ПР використовуватиме під час проведення ходу георгіївські стрічки.

При цьому, за його словами, ще 7-8 заявок на проведення акцій подали різні організації.

Разом із тим глава КМДА не виключає накладення судом заборони на деякі ходи в разі необхідності.

Також Бондаренко повідомив, що для запобігання провокаціям всі три акції охоронятимуться силовиками і представниками сотень Самооборони Майдану.

Як раніше повідомляв ForUm, 9 травня під час проведення загальнодержавних і загальноміських заходів, присвячених Дню Перемоги, буде перекрито низку вулиць у центрі столиці.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257