Через обрив проводів сильним вітром з 2 травня без електропостачання перебувають жителі сіл Андріївка, Красноармійське та Троїцьке в Слов'янському районі Донецької області, повідомляє прес-служба ДТЕК.

Знеструмлено 28 трансформаторних підстанцій, резервне живлення радіотрансляційної станції, школа, дитячий садок, 2 фельдшерсько-акушерські пункти, 2 фермерські господарства. Відновити електропостачання не вдається через небезпечну ситуацію в районі м. Слов'янська, яка виникла через збройні сутички.

2 травня через сильний вітер та за несприятливих погодних умов сталося відключення лінії електропередачі на підстанції «Червоний молочар» у Слов'янському районі Донецької області. Через пошкодження в електромережах без енергопостачання залишилося 3 населені пункти.

«Персонал ДТЕК Донецькобленерго готовий у найкоротші терміни відновити електропостачання споживачів. Для цього є всі необхідні матеріали і техніка. Однак відновлення ЛЕП наразі неможливе, оскільки у Слов'янському районі тривають збройні сутички. Бригада Слов'янських електромереж ДТЕК Донецькобленерго вже намагалася виїхати на місце аварії. Проте всі під'їзди до міста перекриті», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

115