Кабінет Міністрів України просить Верховну Раду виділити на проведення всеукраїнського консультативного опитування 30 млн грн. Про це йдеться в проекті закону №4809, опублікованому на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці до документа сказано, що для економії коштів опитування пропонується провести в один день із президентськими виборами - 25 травня.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону про державний бюджет на 2014 рік і перерозподілити 30,8 млн грн із загального обсягу коштів, виділених на державні капітальні видатки, на дві інші програми - вже наявну програму «Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів» (800 тис. грн) і нову бюджетну програму «Проведення всеукраїнського консультативного опитування» (30 млн грн).

У документі наголошується, що заявлений обсяг коштів є достатнім, і додаткових бюджетних асигнувань на проведення опитування не потрібно.

Нагадаємо, 5 травня у ВР був зареєстрований урядовий законопроект про проведення всеукраїнського консультативного опитування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186