Інститут соціального захисту починає програму допомоги конкретним людям в Одесі. Про це заявила Наталія Королевська у лікарні під час зустрічі з постраждалими в Одесі. За її словами, допомога в лікуванні та реабілітації буде надана всім постраждалим, незалежно від того, на якому боці вони були.

 
 
«Разом із командою ми починаємо програму допомоги конкретним людям в Одесі. Це буде перша масштабна програма під егідою Інституту соціального захисту громадян, який ми заснували разом з однодумцями у квітні. Координатором надання допомоги буде представник Інституту в Одесі Таміла Владиславівна Афанасьєва», - сказала вона.
 
 
Королевська зазначила, що допомога буде надана усім, хто постраждав під час сутичок 2 травня. «Сьогодні я тут, тому що я йшла на вибори з однією метою - допомогти людям. Сьогодні в Одесі сотням людей потрібна допомога. Всі громадяни України, незалежно від того, на якому боці вони були, отримають допомогу в лікуванні та реабілітації», - повідомила вона.

Крім того, Королевська висловила упевненість, що всім воюючим сторонам потрібно зупинитися, оскільки громадянська війна - це шлях у нікуди для всіх. «Я була в Одесі 10 квітня, коли все місто святкувало 70-річчя визволення від фашистів. Навіть у страшному сні мені не могло наснитися, що через 3 тижні загинуть понад 40 осіб і сотні отримають поранення. Тому закликаю всіх політиків об'єднатися і надати допомогу всім постраждалим», - сказала вона.

 
 
Політик нагадала, що кілька днів тому прийняла рішення припинити участь у виборах президента. За словами Наталії Королевської, вибори перетворилися на технологію окремих політиків і ведуть до розколу, саме тому вона й зняла свою кандидатуру.

«Я не можу грати в політичні ігри, які руйнують країну. Я вважаю, що зараз конкретні справи, допомога в конкретних ситуаціях набагато важливіше. Але статус кандидата мені більше заважав робити це. Тепер я можу повністю присвятити себе тим людям, яким сьогодні потрібна реальна підтримка, а не політичні гасла», - зазначила вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167