На посаді мера селища Коктебель поновлено Олексія Булигу. Про це сьогодні на апаратній нараді у Феодосійській мерії повідомив виконувач обов'язків мера Дмитро Щепетков, повідомляє «Кримінформ».

Він зачитав вирок суду від 14 березня 2014 року про скасування попереднього рішення про визнання Булиги винним у скоєнні злочину, а також закриття кримінального провадження у цій справі.

Щепетков також озвучив звернення депутатів коктебельської селищної ради до голови Ради міністрів Криму Сергія Аксьонова, в якому депутати просять погодити питання поновлення Булиги на посаді мера Коктебеля.

«У мене в руках - оригінал документа, тут підпис Аксьонова. Коментувати подію не буду, думаю, всі розуміють політичне забарвлення всього цього», - зазначив Щепетков, додавши, звертаючись до Булиги: «Вітаю вас з тим, що справедливість взяла гору».

Нагадаємо, у вересні 2013 року Феодосійський міський суд визнав винним голову селищної ради Коктебеля Олексія Булигу в порушення при передачі в оренду комунального майна (ч. 2 ст. 367 КК України) і засудив його до 3 років позбавлення волі. Засудженому пред'явили позов в розмірі 300 тис. грн за збитки при передачі комунального майна за заниженою вартістю. Апеляційний суд залишив вирок чинним.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

103