В Одесі розпочато кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності кореспондентів «5 каналу». Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

«Підставою для початку розслідування стали публікації про те, що о 19:00 4 травня невстановлені особи на перехресті вулиць Преображенської та Жуковського в Одесі змушували кореспондентів «5 каналу» відмовитися від поширення інформації, чим завадили їхній законній професійній діяльності», - йдеться в повідомленні.

Відомості про скоєння кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Процесуальне керівництво попереднім розслідуванням здійснюється органами прокуратури області. Проводяться першочергові слідчі дії.

Як повідомляв ForUm, 4 травня біля будівлі Одеського міського управління міліції на вул. Преображенській проходив мітинг на підтримку активістів Куликового поля. Мітингувальники вимагали відпустити учасників масових заворушень, затриманих 2 травня.

Близько 16:00 активісти почали штурмувати будівлю.

На вимогу мітингувальників були звільнені 67 осіб, які біли затримані за участь у масових заворушеннях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140