Рада Європи зобов'язана закликати нинішню де-факто київську владу до беззастережного виконання досягнутих у Женеві 17 квітня домовленостей щодо деескалації напруженості і підготовки нової Конституції, яка належною мірою врахувала б законні сподівання й занепокоєння всіх українських регіонів, заявляють у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації.

«Потенціал Ради Європи повинен бути використаний для експертно-правового сприяння проведенню глибокої конституційної реформи в Україні, що ґрунтується на інклюзивному національному діалозі з метою подолання розколу суспільства», - заявили у відомстві.

«Вважаємо, що на це повинні бути спрямовані й зусилля створеної рішенням Комітету міністрів Ради Європи Міжнародної консультативної групи (МКГ) для розслідування правопорушень в Україні, починаючи з 30 листопада 2013 року. У Росії сподіваються, що МКГ неупереджено і неполітизовано підійде до аналізу українських подій», - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв ForUm, за підсумками зустрічі Україна-ЄС-США-Росія, яка відбулася в Женеві 17 квітня, було досягнуто низку домовленостей, зокрема, щодо звільнення захоплених будівель в Україні та роззброєння незаконних збройних формувань.

Відразу ж після підписання Женевської угоди, Росія і Україна почали звинувачувати один одного в порушенні взятих на себе зобов'язань.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

156