Нинішня президентська кампанія веде країну до розколу, а не до миру. Про це сказала Наталія Королевська перед подачею заяви в ЦВК про зняття своєї кандидатури з президентських виборів, повідомили Forum'у у прес-службі політика.

«Я знімаю свою кандидатуру з виборів президента. Я це роблю тому, що ці вибори розколюють країну. А я - за єдину Україну. Я - за мир у нашій країні. Ці вибори кандидати проводять для себе. А не для того, щоб вирішувати проблеми людей. Так бути не повинно. Тому я звертаюся до всіх політиків - не розпалюйте ворожнечу, не грайте у війну. Зараз уже не до політичних технологій. Ви загралися. А людям уже не до жартів», - сказала вона.

Королевська зазначила, що йшла на вибори, щоб зробити все для соціального захисту мільйонів наших громадян. Але статус кандидата в президенти заважає і не дає можливості займатися цим повною мірою.

«Тому, знімаючи свою кандидатуру, я ще більше зможу присвятити себе соціального захисту людей. Найближчим часом я поїду на південний схід, у гарячі точки. Буду поруч з людьми. І безпосередньо на місці допомагатиму, чим зможу тим, хто залишився без підтримки і допомоги держави», - підкреслила вона.

Що стосується коштів, які планувалося витратити на виборчу кампанію, то, за словами Королевської, вони підуть на реалізацію програм соціального захисту наших співвітчизників.

«За останній час я зустрічалася з тисячами людей. Отримала масу звернень від пенсіонерів, ветеранів, людей з інвалідністю, малозабезпечених сімей. Повірте, у нас у країні є дуже багато тих, кому потрібно допомогти. На цю допомогу і підуть кошти», - сказала вона.

Незважаючи на те, що політик зняла свою кандидатуру, вона закликала чинний уряд і Центрвиборчком зробити все, щоб вибори відбулися. «Важливо, щоб вони відбулися по всій країні. Принципово важливо, щоб люди по всій країні - і в Донецьку, і в Слов'янську, і в Харкові, і у Львові змогли прийти і зробити свій вибір. Дати можливість проголосувати потрібно всім!» -
сказала вона.


Королевська наголосила, що «сьогодні ціна питання - це не вибори 25 травня». «Життя 25 травня не закінчується. Все тільки починається. І головне питання - якою буде наша країна після виборів. Чи будуть мільйони наших співвітчизників відчувати захищеність і впевненість у завтрашньому дні. Чи зможемо ми реалізувати потенціал нашої країни. Це зараз найважливіше», - підсумувала вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

518