Розпочато кримінальне провадження за фактом нападу на співробітників спецпідрозділу міліції швидкого реагування «Сокіл» УБОЗ ГУМВС України у Запорізькій області, який відбувся в Донецьку 29 квітня.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Так, згідно з постановою ГПУ та за дорученням Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України бійці спецпідрозділу прибули в Донецьк з метою забезпечення проведення слідчих дій у кримінальному провадженні за фактом заволодіння колишніми високопосадовцями та членами їхніх сімей коштами державного бюджету України та їх подальшої легалізації.

«Для виконання зазначених завдань спецназівці прибули в приміщення «Укрбізнесбанку» на вул. Артема в Донецьку. Однак їх зустріла озброєна група громадян. Вони мали при собі каністри з невідомою сумішшю, яку погрожували використати, щоб спалити живцем правоохоронців, якщо вони не віддадуть зброю», - йдеться в повідомленні.

При цьому злочинці відкрито заволоділи табельною зброєю співробітників міліції, а саме 4 пістолетами «Форт», 5 автоматами, магазинами і набоями до них.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 262 (привласнення вогнепальної зброї) та ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (насильство щодо працівника правоохоронного органу).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

457