Система управління Міністерства оборони України та Збройних сил України буде модернізована з метою підвищення ефективності та зменшення чисельності надбудови органів військового управління, повідомили в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України.

Так, Міноборони розробляється нова організаційно-штатна структура з метою підвищення ефективності з одночасним зменшенням чисельності надбудови органів військового управління.

Головне завдання проведеної реформи - докорінно змінити філософію військового управління, зробити систему управління мобільною та ефективною, а також усунути дублюючі функції в Міноборони і Генеральному штабі ЗСУ.

Наявна громіздка і неповоротка надбудова органів військового управління показала свою низьку ефективність й негативно позначається на якості прийняття рішень, йдеться в повідомленні. Зважаючи на це, під час опрацювання нової системи управління враховані міжнародні стандарти і практичні результати діяльності управлінських структур у провідних арміях світу.

Нова цілісна, інтегрована структура сприятиме дієвості та оперативності функціонування Збройних сил України, їх всебічному забезпеченню для найкращого виконання завдань за призначенням, а також унеможливить корупційні ризики.

Після затвердження нової структури керівники структурних підрозділів призначатимуться рішенням Колегії Міноборони України на підставі висновків Вищої атестаційної комісії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163