Народна колегія склала рейтинг найбільш соціальних кандидатів у Президенти України. Відповіді на 10 із 10 питань вони знайшли тільки у Наталії Королевської. Друге місце в рейтингу зайняли - Ляшко і Гриценко. Третє розділили Порошенко і Добкін.

На сайті Народної колегії опублікували рейтинг найбільш соціальних кандидатів. Громадська ініціатива проаналізувала соціальні блоки передвиборчих програм всіх кандидатів у Президенти України. Лідером рейтингу стала екс-міністр соціальної політики Наталія Королевська.

 
 
Королевська у своєму соціальному блоці програми порушила всі нагальні соціальні питання українців. За 10 запитуваними пунктами народна колегія знайшла у Королевської план розв’язання на всі з них. 6 із 10 проблем висвітлені у соціальних блоках Олега Ляшка та Анатолія Гриценка. Третє місце у народному рейтингу зайняли Петро Порошенко і Михайло Добкін - з десяти соціальних питань в їхній програмі є план лише по 4.

Королевська крім основних питань, яких торкалися практично всі кандидати, - зарплати, медицини, в своїй програмі не забула про соціальний захист і справедливість до тих, хто найменш захищений. Кандидат пропонує забезпечити доступність соціальних послуг для кожного. У пенсійному питанні екс-міністр пропонує ввести накопичувальну пенсійну систему та ліквідацію спецпенсій і пільг для чиновників.

Підтримка молоді та молодих сімей прописані окремим пунктом у програмі Королевської. У них передбачена обов'язкова державна допомога, забезпечення житлом молодих сімей, допомога з працевлаштуванням і легальною зарплатою.

Двома окремими блоками прописані у Королевської адресна соціальна допомога, демонополізація ринку соціальних послуг на користь якості за невелику ціну. Згідно з документом соцпрацівники і служби братимуть активну участь у житті суспільства - оперативно реагуватимуть і допомагатимуть людям з різними життєвими проблемами, на ранніх стадіях. Кандидат виступає за підвищення якості медобслуговування, реконструкції лікарень, шкіл, дитсадків.

Народна колегія, яка аналізувала програми всіх кандидатів на пост Президента України, на запитання: де ж взяти «Ресурси для вирішення всього комплексу соціальних проблем» - знайшла відповіді лише у трьох кандидатів. Королевська конкретизує шляхи отримання грошей на всі заплановані соціальні гарантії - введення податку на «офшори», податку на розкіш та прогресивного доходу громадян, легальні зарплати для людей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

680
Классические туфли мужские