Жителі східної України ні з ким не збираються воювати, а хочуть миру і впевненості у завтрашньому дні. Про це сказала кандидат на пост президента України Наталія Королевська в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За її словами, під час своєї недавньої поїздки на схід України вона побачила, що його мешканці не хочуть ні з ким воювати і не ведуть розмови про відокремлення.

«Люди хочуть миру, всі вони просили звернутись до наших політиків, експертів, кандидатів у президенти, журналістів, щоб перестали говорити про війну. Війни не буде. На сході ніхто ні з ким не збирається воювати. Люди хочуть миру, хочуть впевненості у завтрашньому дні», - сказала вона.

Королевська зазначила, що 99,9 % населення сходу України хочуть, щоб їх перестали називати терористами та сепаратистами, і щоб не таврували весь схід. За її словами, жителі регіону, у першу чергу, стурбовані соціальними питаннями - як і де заробити грошей на утримання сім'ї, як забезпечити їм належний рівень соціального захисту.

«Люди там живуть і працюють, і хочуть, щоб у нашій країні говорили не про танки, кулемети й автомати. А про те, які будуть зарплати і пенсії, де працюватимуть їхні діти. Якою буде перспектива і якою буде соцзахист у нашій країні. Вони хочуть, щоб їх поважали і цінували. Це головне прохання наших людей, з якими я спілкувалася і яких я представляю», - сказала вона.

Також Королевська звернулася до політиків з проханням припинити ескалацію конфлікту, адже життя не закінчується виборами президента і країну необхідно розвивати і будувати далі. «Хотіла б звернутися до всіх політиків, особливо кандидатів у президенти. Сьогодні ціна питання - це не вибори 25 травня. Головне питання - якою буде наша країна завтра. І щоб реалізувати цей потенціал, потрібно об'єднати зусилля всієї країни. І разом працювати над тим, щоб у кожної людини була робота, гідна зарплата і надійний соціальний захист», - наголосила вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155