Компанія РЗ попереджає про посилення режиму пропуску пасажирів на кордоні з Україною. Про це повідомив журналістам перший заступник генерального директора Федеральної пасажирської компанії («дочка» РЗ) Володимир Каляпін.

«27 квітня Верховною Радою був ухвалений закон, що передбачає проїзд з материкової частини України на Кримський півострів тільки за спеціальними дозволами», - цитує Калапіна «ИТАР-ТАСС».

Він пояснив, що такі дозволи повинні бути у всіх пасажирів, які не є громадянами України.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України суттєво обмежила в'їзд на територію країни дорослим чоловікам - громадянам Російської Федерації у зв'язку із загрозою терористичних актів.

13 квітня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України.

14 квітня в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов затвердив рішення РНБО від 13 квітня «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України». Текст рішення не оприлюднено, він утримується під грифом секретно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

165