Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує запровадити в Україні до 2016 року нову спрощену систему оподаткування, скоротивши кількість базових податків до восьми. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив, виступаючи з трибуни парламенту.

«Наше спільне завдання - ухвалити нову редакцію Податкового кодексу України, яка повинна бути реалізована, принаймні, до 2015 року, щоб з 2016-го в Україні була запроваджена спрощена система оподаткування. Вона передбачає скорочення кількості базових податків до восьми з розширенням бази оподаткування. Це дасть можливість спростити адміністрування збору податків, а також подолати корупцію в податковій сфері, давши можливість підприємцям працювати у прозорих і зрозумілих механізмів. І чим простіша податкова система, тим ефективніше будуть збиратися податки і менше шансів обійти це податкове законодавство», - заявив Яценюк.

Разом із внесенням змін і доповнень до Конституції України вноситимуть зміни до Бюджетного кодексу.

«У новій редакції Бюджетного кодексу повинні бути невідкладно напрацьовані порядок розподілу міжбюджетних трансфертів, порядок нарахування і зарахування загальних та місцевих податків до відповідної територіальної громади

Це дасть можливість окрім політичної складової в КУ наповнити органи місцевого самоврядування і територіальної громади відповідним економічним та фінансовим ресурсом», - наголосив прем'єр.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

518