Президент холдингової компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір допускає причетність виконувача обов'язків заступника голови Адміністрації Президента Андрія Сенченка до спроб рейдерського захоплення компанії. Про це йдеться в повідомленні холдингу.

«Більше того, своїми виступами в ЗМІ заступник глави Адміністрації Президента практично підтвердив свою участь у захопленні та спробах зміни наглядової ради та правління компанії. Все це відбувається після того, як раніше побудований у Криму бізнес Сенченка сьогодні став неактуальним. Тому він намагається зробити певні кроки для захоплення бізнесу в Києві», - йдеться в повідомленні.

За даними Кушніра, 28 квітня до наглядової ради компанії були введені Володимир Севериненко (Кушнір характеризує його як особистого юриста Сенченка), Наталія Козловська (за даними Кушніра - помічник родича Сенченка Сергія Веліжанського) і Семен Борисенко (очолює один із підрядних підрозділів холдингу), повідомляють «Українські новини».

Президент «Київміськбуду» вважає їхнє призначення нелегітимним.

«Сьогодні вони спробують провести нелегітимне засідання спостережної ради, щоб передати керівництво компанії родичу Сенченка - Сергію Веліжанському», - підкреслює Кушнір.

«Київміськбуд» закликає владу припинити ці спроби і наполягає, що всі призначення повинні відбуватися публічно під контролем юристів, громадських активістів та ЗМІ.

Нагадаємо, голова наглядової ради холдингової компанії «Київміськбуд» (Київ) Микола Порайко заявляє про роботу співробітників люстраційного комітету в офісі компанії.

За словами директора департаменту «Київміськбуду» Юрія Зубка, станом на 13:00 біля офісу компанії відбувається спроба захоплення активістами будівлі, які вимагають зміни керівництва холдингу.

У понеділок Сенченко заявив про незаконне виведення з холдингової компанії «Київміськбуд» (Київ) її керівництвом понад 1 млрд гривень.

Раніше трудовий колектив «Київміськбуду» просив генерального прокурора Олега Махніцького не допустити звільнення керівництва компанії до проведення позачергових виборів мера Києва та депутатів Київської міської ради, які відбудуться 25 травня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194