В Антрацитівському районі Луганської області невідомі обстріляли наряд ДАІ, повідомили Forum'у у прес-службі УДАІ ГУМВС України в області.

Наряд інспекторів ВДАІ з обслуговування Антрацитівського району у складі інспектора з технічного нагляду капітана міліції Олександра Лата, ст. ІДПС - керівника групи ДПС ст. лейтенанта міліції Юрія Ломова та інспектора зв'язку прапорщика міліції Дмитра Макаренка, здійснюючи нагляд за дорожнім рухом на 69 км автодороги Краснодон - Антрацит, близько 22:00 звернули увагу на автомобіль ВАЗ-21113, який рухався з боку селищі Рафаїлівка з явними технічними несправностями, а саме в автомобілі не горіла ліва фара в режимі ближнього світла.

З використанням жезла, що світиться, і свистка, а також включивши червоно-синій колір маячків на патрульному автомобілі, інспектори ДАІ спробували зупинити «Жигулі». Однак, водій, проігнорувавши вимоги співробітників Державтоінспекції, лише збільшив швидкість, намагаючись втекти в напрямку шахти ім. Фрунзе. Включивши звукову сирену, працівники міліції кинулися наздоганяти «втікача».

При наближенні до ВАЗу інспектора ДАІ з боку автомобіля, який наздоганяли, пролунали постріли автоматною чергою.

Оскільки державний номер переслідуваного автомобіля міліціонерам був відомий, було прийнято рішення викликати опергрупу і зорієнтувати інші наряди на затримання озброєних зловмисників.

Співробітники слідчо-оперативної групи, які прибули на місце обстрілу наряду ДАІ, виявили на місці події гільзи від автомата АК-74, калібру 5,45.

Вжитими заходами розшуку був затриманий водій автомобіля ВАЗ-21113 і сам транспортний засіб. Як пояснив водій, двох чоловіків,які стріляли в працівників міліції, він не знає. Він погодився лише підвезти їх, не припускаючи, чим обернеться для нього ця «халтурка». Ведуться слідчі дії для встановлення осіб пасажирів, що обстріляли наряд ДАІ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

545