Міністерство закордонних справ України привітало пропозицію Київської міської державної адміністрації провести найближчими днями в приміщенні КМДА чергову зустріч учасників Женевських домовленостей, зокрема, України, США, ЄС та Російської Федерації, а також представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомили в прес-службі зовнішньополітичного відомства країни.

Зокрема, такої домовленості було досягнуто 25 квітня під час зустрічі першого заступника голови КМДА Богдана Дубаса з представниками місії ОБСЄ, в ході якої вони мали можливість оглянути приміщення столичної держадміністрації, де зараз проводяться будівельно-відновлювальні роботи.

За підсумками зустрічі Україна-ЄС-США-Росія, яка відбулася в Женеві 17 квітня, було досягнуто низку домовленостей, зокрема, щодо звільнення захоплених будівель в Україні та роззброєння незаконних збройних формувань.

21 квітня глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що влада в Києві грубо порушує женевські домовленості. Того ж дня МЗС України заявило, що Росія не виконує женевські домовленості.

23 квітня Кабінет Міністрів відновив активну фазу антитерористичної операції на сході України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1024