Россільгоспнагляд заявив про виявлення неякісної м'ясної та молочної продукції з України. Про це йдеться в повідомленні Россільгоспнагляду.

Згідно з повідомленням російського відомства, під час моніторингу в партії сиру, що надійшла до Росії з України, виробленого ПАТ «Баштанський сирзавод», сухого знежиреного молока виробництва підприємства ТОВ «Моліс», сухої молочної сироватки виробництва ТОВ «Техмолпром», сухого знежиреного молока, сирів в асортименті, сухої молочної сироватки, вироблених підприємством ПАТ «ЗМК», були виявлені антибіотики.

«Це є порушенням ветеринарно-санітарних вимог Митного союзу і Росії», - заявили у відомстві.

«У зв'язку з первинним виявленням порушень, Россільгоспнагляд вводить режим посиленого лабораторного контролю за продукцією цих підприємств, а також просить ветеринарну службу України провести розслідування щодо встановлення причин наявності антибіотиків у продукції цих підприємств та вжити заходів щодо забезпечення постачання продукції, що відповідає ветеринарно-санітарним вимогам та нормам Митного союзу і Росії», - сказано в повідомленні.

Крім того, у мороженої яловичини, виробленої ТОВ «Свіженька», виявлено мезофільні аеробні і факультативно-анаеробні мікроорганізми. У зв'язку з цим Россільгоспнагляд вводить режим посиленого лабораторного контролю за продукцією підприємства.

Нагадаємо, раніше Росія забракувала 60 тонн української картоплі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

685