Для забезпечення проведення президентських виборів 25 травня у східних областях України буде зроблено все необхідне, заявляє заступник глави Центральної виборчої комісії України Андрій Магера.

«У східних областях України буде вжито всіх заходів, щоб там відкрилися виборчі дільниці і виборці прийшли на дільниці для голосування», - сказав він на брифінгу в п'ятницю у Києві.

Магера зазначив, що обмеження доступу до бази даних Державного реєстру виборців у Луганській і Донецькій областях - це необхідний тимчасовий захід, і після нормалізації ситуації все повернеться в належне правове русло, передає «Інтерфакс-Україна».

Заступник глави ЦВК також нагадав, що громадяни Криму, які хочуть проголосувати на президентських виборах, повинні приїхати на материкову частину України і не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування, подати в будь-який орган ведення Держреєстру виборців, яких в Україні понад 600, заяву про намір проголосувати на тій чи іншій дільниці на власний розсуд.

При цьому він наголосив, що жителям Криму до цієї заяви не потрібно докладати якийсь підтверджуючий документ, на відміну від тих громадян, які хочуть проголосувати не за місцем реєстрації, а за місцем фактичного проживання.

Нагадаємо, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що дії Києва стосовно сходу України ставлять під великий сумнів легітимність майбутніх виборів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

321