Вчора, 24 квітня, близько 14.40 в чергову частину лінійного відділу на станції Слов'янськ надійшло повідомлення від машиніста вантажного потяга про те, що на 22 кілометрі перегону «Кожушко-Славкурорт» невідомими особами, за допомогою сторонніх предметів, заблоковані залізничні колії основного напрямку руху, повідомляє СЗГ УМВС на Донецькій залізниці.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка не виявила сторонніх предметів на коліях, які заважали нормальній роботі транспорту. Але затримка вантажного потяга склала 19 хвилин.

«Спроба блокування викликає тривогу, адже будь-які неузгоджені й несанкціоновані дії на території залізниці можуть призвести до непоправного і загрози життю та здоров'ю людей, як пасажирів, так і осіб, які займаються блокуванням. Залізниця завжди залишається зоною підвищеної небезпеки, про що неодноразово повідомлялося в засобах масової інформації», - йдеться в повідомленні.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 279 Кримінального Кодексу України (блокування транспортних комунікацій). Транспортна міліція нагадує, що вчинення цього правопорушення передбачає кримінальне покарання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

345