Зниження рівня життя безпосередньо корелюється з підвищенням активізації акцій протесту. Таку думку Forum'у висловив перший заступник голови фракції ПР у парламенті, народний депутат України Михайло Чечетов.

«Якщо економічна ситуація призведе до подальшого погіршення рівня життя, то протестний потенціал дійде до точки кипіння - народ змете все. В економічній політиці не потрібно заграватися: «Нехай народ терпітиме». Скільки він буде терпіти? Якщо реформи тільки в тому, щоб зменшити зарплати, підвищити вартість компослуг, знецінити гривню, призвести до закриття російського ринку і підприємств на південному сході, то чого чекати? Владі саме час задуматися. Інакше - соціальний вибух», - заявив він.

За словами політика, зниження рівня життя безпосередньо корелюється з підвищенням активізації протестних акцій, тобто існує пряма залежність: чим нижчі соціальні стандарти, тим вищий протестний потенціал проти політики, яка давить широкі верстви населення.

«А все ризикує повторитися, як 1917 року, коли після першої революції прийшла слабка влада, економічно ситуація була розбалансована, життя погіршувалося - сталася пролетарська революція. Сьогоднішня влада не має підтримки. Силові структури деморалізовані, ніяк не можуть отямитися після дискредитації, а вони повинні захищати державний устрій і Конституцію. Вони бояться, що завтра ця влада піде, а вони знову виявляться винними. І владі немає на що спертися», - підсумував Чечетов.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169