Сформована після подій на Майдані парламентська більшість, яка складається з депутатів від колишньої опозиції і членів фракції Партії регіонів, - це новий союз олігархів. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

Він підкреслив, що для того, щоб зрозуміти, за кого віддати свій голос на майбутніх президентських виборах, необхідно проаналізувати події, що відбувалися як на Майдані, так і після нього.

 
 
«Я закликаю всіх зрозуміти людей, які вийшли на Майдан. Вони вийшли як громадяни України, щоб захистити своє право на європейський вибір. Вас підштовхнуло до цієї боротьби те, що було пов'язане з політикою олігархічного режиму Януковича. Ми засуджуємо вбивства людей, які мали місце на Майдані, тому що вони сталися внаслідок боротьби олігархічних кланів за владу і посаду Президента», - зазначив Симоненко.

За його словами, Комуністична партія попереджала попередню владу, що головне для українського народу - це соціальна політика, повідомляє «Golos.ua».

«Але в цьому питанні нас не почули ті, хто стояв на Майдані, не почула і Європа. У неї були свої інтереси - це дешева робоча сила, територія для реалізації продукції та сировини. У США були геополітичні інтереси щодо України. Внаслідок подій на Майдані одних олігархів змінили інші. А зараз підписання договору з МВФ призводить до зростання цін і тарифів. Секвестр бюджету призвів до того, що в повному обсязі не фінансується вугільна промисловість. Шахтарі у Краснодоні піднімаються в боротьбі за свої права», - повідомив голова Компартії.

Він також зазначив, що парламентська більшість, яка нині складається з депутатів від колишньої опозиції і членів фракції Партії регіонів - це новий союз олігархів, який використовується для особистого збагачення кожного з парламентаріїв.

«Олігархи утворили новий союз, щоб бути ще багатшими», - резюмував політик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188