9,6 млн грн будуть спрямовані на виплату премії підлеглим Генеральному штабу військовим частинам, які були залучені до практичного виконання завдань під час проведення комплексу навчань «Весняна злива - 2014».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони, коментуючи інформацію, що з'явилася в Інтернеті, про виділення 20 мільйонів гривень на заохочення військовослужбовців, які брали участь у навчаннях.

У документі, підготовленому Департаментом фінансів Міноборони, пропонується надати право вищому керівництву розподілити витрати для одноразового заохочення військовослужбовців у підпорядкованих військових частинах грошовою премією, передбаченою статтями 15, 23 і 27 Дисциплінарного статуту Збройних сил України.

«Шквал негативних емоцій викликала інформація, неправильно інтерпретована деякими інтернет-виданнями та блогерами щодо розподілу преміювання», - повідомили у відомстві.

Міноборони звертає увагу, що кошти мають надійти у військові частини, підпорядковані зазначеним у документі органам військового управління. «Це означає, що 9,6 млн грн повинні бути спрямовані на виплату премії підлеглим Генеральному штабу військовим частинам», - пояснили у відомстві.

«Ресурс розподілений не для особового складу Генштабу, а на заохочення військовослужбовців, підпорядкованих йому військових частин, залучених до практичного виконання завдань під час навчань. Зокрема, кошти призначені військовим частинам Високомобільних десантних військ (4,6 млн грн), 8-го армійського корпусу (4,5 млн грн), військ зв'язку та частин забезпечення (0,5 млн грн)», - повідомив начальник Головного фінансово-економічного управління Генштабу ЗСУ полковник Ігор Воробйов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

254