Військовослужбовці Національної гвардії України оточили будівлю Маріупольської міської адміністрації та прилеглої до неї території, повідомляє ВЗГ МВС.

У міліції нагадали, що вночі 24 квітня невідомі озброєні люди чисельністю близько 20 осіб увірвалися в приміщення Маріупольської міськради, яке з 13 квітня перебувало під контролем прихильників федералізації.

Між ними сталася сутичка, під час якої кілька людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

З метою недопущення масових порушень громадського порядку, ескалації конфлікту і будь-яких посягань на життя та здоров'я громадян було залучено понад 100 військовослужбовців місцевого батальйону Національної гвардії України. Правоохоронцями оточено будівлю міської адміністрації та прилеглої території.

У міліції наголосили, що наразі у будівлі перебувають близько 10 озброєних людей. Постраждалі доставлені в місцеві лікарні, сторонні відведені від будівлі міськради. Правоохоронцями міста проводяться процесуальні дії.

Як раніше повідомляв ForUm, у ході звільнення будівлі міської ради Маріуполя в ніч на четвер постраждало 5 осіб.

Відкриваючи засідання парламенту, в.о. Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що приміщення Маріупольської міської ради звільнено.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

770