Перші кроки до національного примирення в Україні має зробити київська влада. Таку позицію озвучив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

За словами російського міністра, київська влада має «всотувати» вимоги регіонів і вести діалог. «У нас немає ніяких сумнівів, що перші кроки має зробити київська влада, - сказав міністр. - Це абсолютно незаперечна річ, і йти від неї вбік і намагатися, як це роблять наші західні партнери, представляти справу так, що в Києві «запанували ангели» і вони все роблять правильно, це некоректно».

Лавров також зазначив, що в останні місяці в Україні відбулося не роззброєння незаконних формувань, а навпаки, опора на них. І це, зокрема, стало причиною загострення ситуації на південному сході країни, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Те, що зараз відбувається в Слов'янську, і те, що вночі сталося в Маріуполі, це результат безвідповідальної політики, яка спирається на ультранаціоналістичні, екстремістські, багато в чому неонацистські угруповання, яких необхідно було відповідно до угоди від 21 лютого роззброїти», - зазначив міністр.

Нагадаємо, 23 квітня Кабінет Міністрів відновив активну фазу антитерористичної операції (АТО) на сході України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257
Классические туфли мужские