У ПАТ «Краснодонвугілля» триває переговорний процес між керівництвом підприємства та ініціативною групою, сформованою із співробітників колективу структурних підрозділів.

На цей момент у переговорах також беруть участь профспілкові організації та представники міської влади Краснодона.

У процесі переговорів сторони визначають шляхи виходу зі сформованої ситуації. За деякими напрямами вже знайдено компроміс. Одне з ключових завдань наразі - стабілізувати транспортне сполучення між структурними підрозділами, щоб такі зміни могли працювати в штатному режимі, пишуть «Українські новини».

На 12:30 на площі біля адміністративної будівлі ПАТ «Краснодонвугілля» перебуває близько 200 осіб. Переважно це шахтарі, яких не пустили в другу зміну мітингувальники. Як і раніше автобуси на виїзді були заблоковані, а людей запросили на площу. Водночас потрібно відзначити, що ті співробітники, яких просять вийти з автобусів, наполягають на тому, що необхідно вийти на зміну, щоб не зривати виробництво. Біля адмінбудівлі підприємства, за погодженням з переговорною групою, фіксують всіх присутніх, з метою визначити їхню належність до структурних підрозділів. Також проводяться заходи щодо недопущення до мітингу осіб у нетверезому стані та провокаторів.

Нагадаємо, 22 квітня на мітинг протесту до будівлі ПАТ «Краснодонвугілля» вийшли близько 300 співробітників підприємства, які висунули політичні та економічні вимоги. Всього на підприємстві працює 14 тис. осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160