Політичне питання Криму можна вирішити економічними методами, встановивши максимально сприятливі ринкові відносини з півостровом. Про це заявив народний депутат, кандидат у Президенти Сергій Тігіпко під час візиту в Херсон.

За його словами, стимулюючи співпрацю з Кримом, Україна підготує благодатний ґрунт для реінтеграції регіону.

«Як Китай повернув Гонконг, так само й Україна, настане час, поверне Крим», - наголосив він.

Для цього, за його словами, необхідно зробити все, щоб не допустити розриву економічних відносин з регіоном. За успішної реалізації мирних ініціатив можна буде розраховувати на те, що Україна як мінімум у середньостроковій перспективі зможе відновити економічний, культурний і політичний вплив на півострові, повідомляє «УНІАН».

«Нам необхідно інвестувати в Крим, засновувати спільні проекти, не робити з Херсонської області прифронтову зону, а щоб вона активно займалася прикордонною торгівлею», - підкреслив Тігіпко.

У першу чергу політик вважає необхідним відновлювати вже напрацьовані економічні зв'язки, зокрема, «не треба боятися продавати Криму воду та електроенергію».

«Сьогодні Херсон не отримує гроші за те, на чому міг би заробляти», - підкреслив депутат. Він також додав, що в економічному співробітництві з Кримом важливо не встановлювати штучних бар'єрів. «Усе інше бізнес зробить сам», - резюмував Тігіпко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

311