Стан 11 жителів Полтавської області, в тому числі шістьох дітей, які отруїлися гербіцидом, оцінюється як легкий, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«З 22 по 23 квітня до Пирятинської ЦРЛ госпіталізовано 11 жителів с. Вікторія, у тому числі 6 дітей. Всім хворим поставлено попередній діагноз: Інгаляційне отруєння отрутою сільськогосподарського призначення. Станом на 24 квітня стан постраждалих оцінюється як легкий», - йдеться в повідомленні.

Лікування хворим надається в необхідному обсязі, підкреслили в МОЗ.

Отруєння виникло після проведення сільськогосподарським підприємством обробки наземним методом полів, розташованих біля села.

«Попередні причини виникнення отруєння людей - недотримання зони санітарного розриву від населеного пункту і неврахування напрямку вітру», - повідомили в МОЗ.

Головним управлінням Держсанепідслужби у Полтавській області проводиться розслідування за фактом отруєння населення та здійснюється перевірка дотримання вимог санітарного законодавства при проведенні підприємством робіт щодо застосування гербіцидів.

Ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

Як повідомляв ForUm, в результаті проведення робіт з обробки гербіцидом «Стомп 330» сільськогосподарських угідь на території ТОВ «Вороненці» у с. Вікторія Пирятинського району Полтавської області госпіталізовано одинадцять осіб, із них шестеро - діти.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161